Teadélután az Adyban

2024. szeptember 23.

Szeptember 20-án, pénteken került sor a Teadélutánra az Adyban. A kilencedikes diákok részletesebb betekintést nyerhettek a felsőbb osztályok számára elérhető szakkörök működésébe. Stációról stációra járva ismerhették meg a Diáktanács, a Zabhegyező, a Létra, a Média szakkör, a Suliújság, a Sulirádió, a Sport szakkör, a Robotika szakkör, a Rákóczi Szövetség, a Néptánc szakkör, a Vita szakkör és a Tájfutás rejtelmeit. Márkus Milán, 9.B-s diák így nyilatkozott: "A Teadélután nagy segítséget nyújtott számomra a szakkörök megválasztásában, másképp nagyon lassan és nehezen tudtam volna megszerezni ezeket az információkat. A Média és a Zabhegyező fogott meg a legjobban, viszont örülök, hogy ilyen sokat megtudhattam a többi szakkörről is, mert ezzel is közelebb kerültem az iskola belső működésének teljes megismeréséhez. Jó ötletnek tartom, hogy a szakkörök látogatására formált csoportok vegyesen voltak keverve az osztályokból, mert én például egy új baráttal gazdagodtam a módszernek hála." Reméljük hogy a többieknek is annyira tetszett, mint Milánnak, és sok sikert kívánunk a szakkörökben való tevékenységekhez a kilencedikes diákoknak!

A Diáktanács csapata