Tisztelettel felkérünk minden kedves nyolcadikos képességvizsgán résztvevő diákot és azok szüleit, hogy június 22-én, 24-én és 26-án a vizsgázók legyenek jelen reggel 8 és 8.20 között az Ady Endre Elméleti Líceumban, a vizsgaközpontban. 8.30 után az intézmény területére a belépés tilos!
A vizsgaterembe való belépéskor kérjük, csak a következők legyenek a diákoknál:
TILOS belépni a vizsgaterembe telefonnal, okosórával, fülhallgatóval vagy bármilyen más elektronikai eszközzel, ezért kérjük ezeket lehetőség szerint otthon hagyni!
Sok sikert kívánunk a vizsgázóknak!
A 2026–2027-es tanévben induló V. osztályok intenzív angol, illetve tudományok szakára előzetesen jelentkezett diákok a választott opcióknak megfelelően 2026. június 23-án 9:00 és 16:00 óra között foglalhatják el helyeiket az iskola titkárságán.
A beiratkozáshoz szükséges iratok:
A diák iskolaorvosi vizsgálati lapját (fișă medicală) és a törzskönyvi kivonatot (foaie matricolă) utólag kell benyújtani.
Szeretettel várjuk leendő diákjainkat!
Cerere de inscriere_V. intensiv-engleza.docx
Cerere de transfer_clasele a V-a_an scolar 2026-2027.docx
Személyes barátságok, színjátszás, interaktív irodalomóra, jókedv biztosították a közös élmény feledhetetlenségét a találkozón. Bővebben...→
„Azt mondják, aminek nevet adsz, amit becézel, elveszti félelmetes mivoltát. Érettségike, globális felmelegedésecske, icipici felnőttéválásocska. Ez nem így működik.” – indította Wagner Lilla, végzős hallgató búcsúbeszédét.
A ballagókat köszöntő felszólalók is arra buzdították a hallgatóságot, hogy éljenek tartalmas életet. „Vigyázz, ne fújjon rajtad át a szél!” (Babits Mihály)
Az iskola bentlakó végzőseinek minden évben külön búcsúztatót szerveznek intris barátaik. 35 végzős diákot ünnepeltünk idén: a 9-11. osztályosok közül mindenkinek külön feladata volt az ünnepély előkészítésében. Az esemény számtalan meglepetést tartogatott...➝
A könyvtáros ajánlata "A könyvtár gyógyszeres ládika a léleknek." A thébai könyvtár felirata