INFORMÁCIÓK AZ ANGOL NYELVŰ KÉPESSÉGFELMÉRÉSSEL KAPCSOLATBAN NYOLCADIKOSOK SZÁMÁRA

2024. május 15.

Azon diákok, akik matek–info – intenzív angol vagy a természettudományok – intenzív angol szakra jelentkeznek IX. osztályba, kötelezően részt kell vegyenek a nyelvi kompetencia felmérésen (bilingv vizsgán).

Az angol felmérés menetrendje:

· 2024 május 13-15.: A saját iskola titkárságáról ki kell kérni a Beiratkozási lap mellékletét (Anexă la fișa de înscriere)

· 2024. május 16–17.: beiratkozás a felmérésre a melléklettel, a vizsga helyszínén

A csatolmányban megtalálhatóak az aktuális vizsgaközpontok, annak függvényében hogy melyik iskolában végzi a VIII.osztályt.

· 2024. május 23.: képességfelmérés angol nyelvből

·2024. május 27.: eredményhirdetés

A mellékletet vissza kell igényelni az iskolától, ahol levizsgázott, majd le kell adni a saját iskola titkárságán. Fontos! Egy másolatot be kell majd tenni a beiratkozó dossziéba.

Sikeres felmérést és felvételit kívánunk!

BILINGV Vizsgakozpontok.pdf