Színes autóbusz a diákok rajzaival

2024. június 16.
Ma délután felavatásra került a Pictati cu noi cimű rajzverseny díjazott munkáival feldíszített autóbusz. Köszönet az OTL közreműködéséért. Ridi Zsuzsa és Belényesi Tamara alkotásai kerültek fel az autóbusz oldalára.

Nagysikerű Ady-gála a színházban

2024. június 16.
Adyák Gála címmel a nagyváradi Ady Endre Elméleti Líceum és a debreceni Ady Endre Gimnázium közös ünnepségét tartották az elmúlt vasárnap délután a váradi Szigligeti Színházban.

Ady - ák gála

2024. június 12.

A debreceni Ady Endre Gimnázium és a nagyváradi Ady Endre Elméleti Líceum egyedülálló gálaestjére kerül sor június 16-án, vasárnap 17 órától a nagyváradi Szigligeti Színházban.

Több mint 120 fellépő diák, élő zenekar; több tucat műsorszám a legkülönfélébb műfajokban, tánc, ének, versek, jelenetek, hangszeres produkciók.

Fergeteges hangulat! Fiatal energiák! Emlékezetes este!

Jegyet váltani jelképes áron a színház pénztáránál vagy a biletmaster.ro oldalon lehet.

Várunk mindenkit szeretettel 9 és 99 éves kor között!