Adománygyűjtés a menekülteknek

2022. február 28.

Kedves szülők, kollégák, diákok!

A kágyai iskola átadta a bentlakását az Ukrajnából menekülteknek. Most vannak ott a kollégák, írtak, hogy mire lenne sürgősen szükség. Holnap az adys tanárok kimennek a kisbusszal, viszünk takarókat, párnákat, ágyneműt, amire az intriben nincs szükség. Ha van, amit jó szívvel fel tudnak ajánlani a csatolt listából, vagy mást, azt kérjük, holnap reggel hozzák be a gyerekek az iskolába, és hagyják az adminisztrátornál. Osszák meg, kérem, a szülők között ezt a pár sort.

Erre van sürgősen szükség