Adománygyűjtés menekülteknek

2022. március 02.

Kedves Szülők! A körülöttünk zajló helyzetre való tekintettel iskolánkban is gyűjtést szervezünk a háborús menekültek számára. Partnerként csatlakoztunk a Cătunul Verde nagyváradi alapítványhoz, akiknek a felhívását itt tekinthetik meg: https://www.facebook.com/catunulverde/posts/1267217497020751 Folyamatosan érkeznek hozzájuk az adományok, de a következőkre van még nagy szükség: egészségügyi termékek (géztekercs, ragtapasz, vatta, orvosi kesztyű, maszk), kisbabák ellátásához szükséges termékek (pelenka, nedvestörlő, tejpor, bébiétel - üveges vagy tasakos), konzervek (leves, valamint második fogás - laktatóbb ételek, de ne a babkonzerv legyen az elsődleges). Kérjük, hogy mindennek figyeljenek a szavatosságára! Olyan élelmiszert válasszanak, amelynek az érvényessége hosszabb ideig tart. Édességekre is szükség van: csokoládé, keksz, cukorka, fehérjeszeletek. Fontos a kicsi, praktikus, könnyen hordozható csomagolás. Szeretettel várjuk az iskolánkban azok adományait, akik a fenti termékekkel tudnak segíteni. Érdeklődni Csepregi Imola tanárnőnél lehet. A gyűjtés az egész hét folyamán zajlik (márc. 1-3. között), de a helyzettől függően meghosszabbítjuk. Bármiféle változással kapcsolatban értesítjük önöket! Előre is köszönjük a közreműködést!