Találkozás a Prohászka Ottokár Gimnázium tanulóival

2024. május 24.

A győri Prohászka Ottokár Orsolyita Gimnázium 50 fős csapata, akik a pünkösdi csíksomlyói búcsúra zarándokoltak, Nagyváradon iskolánkkal vették fel a kapcsolatot, hogy közös programban vehessünk részt. Találkozásunk a római-katolikus székesegyházban szentmisével kezdődött, majd Szent László városa nevezetesebb helyeinek megtekintésével a várban ért véget. A győri fiatalok iskolalelkészükkel és oktatóikkal együtt a zarándoklat első gyaloglását itt tették meg, városunkban. Köszönet a találkozás és a szentmise kegyelmeiért!

Antal Mária-Tünde