Gyömrői hetedikesek a 7.A-soknál

2024. június 04.

Az Újpesti Babits Mihály Gimnázium áprilisi látogatása után ismét vendégeket fogadtunk. Ezúttal a gyömrői II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola hetedikeseit láttuk vendégül szintén a Határtalanul program keretében. A bemutatkozás, rövid ismerkedés után az általunk készített kisfilmben adtunk ízelítőt Várad történetéből és nevezetességeiből. Ezt követően kosár- illetve focimeccset játszottunk a vendégekkel, majd közösen koszorút helyeztünk el a Holnaposok szoborcsoportnál, ahol Ady Endre Lázban című versét mondta el 3 rákóczis és 3 adys diák. A további kapcsolattartás reményében váltunk el újdonsült barátainktól, akiktől Gyömrő-Nagyvárad - Határtalanul pólót kaptunk ajándékba.