"72 óra kompromisszumok nélkül"

2024. október 12.

Katekizmusunk tanítása alapján: "a teremtett világ rendje és harmóniája a dolgok és kapcsolataik sokféleségéből születik." KEK 341. Ez a rend és harmónia ihletet adott, hogy az  Ady Endre Elméleti Líceum diákjaival (7A,B; XI.A,E) a mai nap folyamán, bekapcsolódva a "72 óra kompromisszumok nélkül" programba az iskola udvarán álló kápolna környékét tisztítottuk meg, lehetőségeinkhez mérten. Igyekeztünk tisztábbá tenni, hogy önkéntességünkkel tett szolgálatunk által egyszerre átérezzük az együttlét örömét, környezetünk ápoltsága iránti felelősségünket, mely mind Isten szeretetkörében tart meg! Mindent Isten nagyobb dicsőségére!

Antal Mária-Tünde, hitoktató