KIRÁNDULÁS SÁROSPATAKRA

2024. október 20.

Október 16-án került sor egy projekt keretében arra a tanulmányi kirándulásra, amelyen részt vettek a pedagógiai szak 10.b osztályos tanulói, osztályfőnökükkel, Nagy Enikővel és tanárukkal, Eszteró Idával és osztályával. Az egynapos kirándulás nagyon jó hangulatban telt, napsütéses időben. A sárospataki vár, a református kollégium és könyvtára, a mesés tokaji dombvidék sok érdekességgel szolgált. Mind a tanulás, mind pedig a csapatépítés szempontjából hasznos volt – állítják a diákok.