Országos díj népdalvetélkedőn

2024. október 19.

Az idei Őszirózsa népdalvetélkedő országos döntőjéről is díjjal tért haza Nagy Lilla hetedikes diákunk. Kitűnő szereplését III.díjjal jutalmazta a zsűri. Szeretettel gratulálunk neki és felkészítő tanárának!

A 11 fős Bihar megyei csapat 10 díjat hozott el az Őszirózsa népdalvetélkedő Temes megyei országos döntőjéről:

Béres Stefánia, Lorántffy Zsuzsanna Református Líceum – Nagyvárad, 2. osztály (minisztériumi Dicséret)

Béres Kata, Petőfi Sándor Elméleti Líceum – Nagyvárad, 2. osztály (minisztériumi Dicséret)

Nagy Léda, Szacsvay Imre Általános Iskola – Nagyvárad, 3. osztály (minisztériumi Dicséret)

Tóth Eszter Anna, Szacsvay Imre Általános Iskola – Nagyvárad, 3. osztály (minisztériumi Dicséret)

Bacsó Anna, Paptamási Általános Iskola, 4. osztály (II. díj)

Darabont Dalma, Zelk Zoltán Általános Iskola – Mihályfalva, 5. osztály

Herman Borbála, Művészeti Líceum – Nagyvárad, 6. osztály (minisztériumi Dicséret)

Bákai Andrea Boróka, Zelk Zoltán Általános Iskola – Mihályfalva, 7. osztály (Különdíj)

Nagy Lilla, Ady Endre Elméleti Líceum – Nagyvárad, 7. osztály (III. díj)

Pusztai Sára, Constantin Șerban Elméleti Líceum – Élesd, 7. osztály (minisztériumi Dicséret)

Herman Róza, Művészeti Líceum – Nagyvárad, 8. osztály (II. díj)