Iskolánk két osztálya ( X.B és a X.D ) fontos pályázaton vett részt, amely célul tűzte ki a román és magyar nép közti kölcs

2004. április 02.

A program keretein belül, a résztvevô osztályok 4-4 felkészítő órán vettek részt, amelyet a kirendelt szociális munka szakos egyetemista tartott. Ezeken az órákon sok érdekes feladattal kellett megbirkóznunk, amelyeken keresztül új fogalmakkal ismerkedtünk meg. Utána találkozóra került sor, az Emanuel Gojdu Líceum velünk egykorú diákjaival. Az utolsó együttlét reményeink szerint egy izgalmakkal teli sportdélután lesz, ahol foci-, kosár- és táncverseny is megrendezésre kerül. Reméljük eredménye is lesz!!!