Iskolánk névadó költőjére emlékeztünk

2017. január 27.

Több szempontból is fontos az adysok számára január huszonhetedike: elsősorban ez a nap iskolánk névadója, Ady Endre halálának 98. évfordulója, másrészt maga az iskola is ezen a napon kapta ma ismeretes nevét.

Hogy méltóképp megemlékezzünk e napról, az iskolában rendhagyó magyarórák sorozata fogadta a diákokat. Kvízjátékok, különleges feladatok, versillusztrálás és plakátkészítés által mozdulhattak ki a mindennapok sodrásából.

Az esemény közös megemlékezéssel, majd koszorúzással zárult.