Többnyelvű karácsony az Ady-ban

2006. december 19.

Az idén sokszínű karácsonyi műsorral köszöntötték az év legszebb keresztény ünnepét az iskola diákjai.
Az ünnepre való felkészülés három napon át tartott, hiszen a karácsonyi műsorok sorát román nyelvű karácsonyi műsor nyitotta meg december 19-én, ezt követte másnap az angol és német nyelvű előadás, amelyen angol nyelvű betlehemest mutattak be a diákok, illetve ismert karácsonyi dalokat adtak elő gitárkísérettel, majd következett a magyar nyelvű műsor december 21-én.
A verses-zenés összeállítás a fény-sötétség ellentétpárra épült, s a fény diadalával ért véget, amelyet a fokozatosan lángra gyújtott gyertyák jelképeztek.