Valentin-nap az Adyban.

2008. február 14.

Mivel a szerelmesek napjának megünneplése az utóbbi években a mi tájainkon is szokássá vált, az iskola vállalkozó kedvű diákjai divatbemutatóval tették emlékezetessé az idei február 14-ét. Saját tervezésű ruháikat mutatták be, amelyek elkészítésénél egyetlen szempont az volt, hogy piros színben pompázzanak.
Ezzel a gazdaságtanórán szerzett ismereteiket is gyakorlatba ültették, hiszen lehetőségük volt felhasználni azt, amit a vállakozásról, designról, reklámról megtanultak.