Művelődéstörténeti vetélkedő

2008. március 26.

A Dr. Károly József Irenaeus életéről, munkásságáról szóló vetélkedőt 11. alkalommal rendezték meg az iskolában.
A jeles váradi személyiség, a tudós, paptanár és premontrei pap, Károly József Irenaeus életéből ezúttal tizennyolc csapat mérte össze tudását, ebből tizenhárom a házigazda iskola diákjaiból állt össze, három csapat a Mihai Eminescu Főgimnáziumból, kettő pedig a Szent László Gimnáziumból érkezett. A vetélkedőben az Ady diákjai jeleskedtek.

Művelődéstörténeti vetélkedő