Beiratkozás a IX. osztályba

2020. július 10.

A számítógépes elosztás alapján megvannak a felvételi eredmények. Megtekinthetőek a http://admitere.edu.ro/Pages/Licee.aspx?jud=6 oldalon.

Gratulálunk a diákoknak és szeretettel várunk mindenkit hétfő reggeltől a helyeket elfoglalni, beiratkozni 9 és 15.30 óra között!

IX. osztályba való beiratkozáshoz szükséges dokumentumok

cerere_de_inscriere_clasa_IX_stiinte_naturii.docx

cerere_de_inscriere_clasa_IX_mate_info.docx

cerere_de_inscriere_clasa_IX_filologie.docx

Procedura_inscriere_clasa_IX

Érettségi oklevelek átvétele

2020. július 08.

Kedves végzősök!

Az érettségi okleveleket a következő program szerint lehet átvenni:

• csütörtökön, július 9 - én: 9 - 15.30 óra között
  • pénteken: július 10 -én: 9 - 13 óra között
  • hétfőn, július 13 - án: 9 - 15.30 óra között
  • kedden, július 14 - én: 9 - 15.30 óra között

Kérünk mindenkit, hozzon magával maszkot, és tartsa be a fizikai távolságtartásra vonatkozó, valamint egészségügyi szabályokat.

Kérjük, minden végzősünk jelenjen meg az összes oklevél és anyakönyvi kivonat átvételére.

Gratulálunk az eredményekhez!

Az érettségiző diákok figyelmébe - fellebbezés

2020. június 25.

Erettsegi eredmenyek_fellebbezes.pdf

2-cerere tip contestatii Bac_2020.pdf

A vizsgabizottság kéri a fellebező személyt adjon meg egy telefonszámot is amelyen visszahívható, ha szükséges.

Nyolcadikosok figyelmébe - Eredmények / Fellebbezés

2020. június 22.

Az iskola hirdetőjén, valamint az http://evaluare.edu.ro/ oldalon lehet megtekinteni az eredményeket az egyéni kód alapján.

Aki fellebbezni szeretne, az megteheti személyesen vagy elküldheti a fellebbezést elektronikusan a contestatii.litady@gmail.com címre.

Június 22 (16,00-19,00 óra)-

Június 23 (8,00-12,00 óra)