IX. osztály

Ssz. Név Oszt Megye Iskola, Helység F1 F2 F3 F4 F5 F6 Össz I F1 F2 F3 F4 Össz II

Pont-
szám

MEN
díj

Felkészítő
tanár

 

1 Roth Apor IX CV Székely Mikó Kollégium Sepsiszentgyörgy 10 10 10 10 10 3 53 10 10 10 10 40 93 I Ugron Szabolcs
2 Miklós Csenge IX CV Székely Mikó Kollégium Sepsiszentgyörgy 10 10 8 10 1 10 49 10 9 10 10 39 88 II Ugron Szabolcs
3 Miklós Dóra IX HR Tamási Áron Elméleti Líceum Székelyudvarhely 10 10 8 10 7 2 46.5 3.5 9 4 4 20.5 67 III Péterfi Margit
4 Csutak Dávid IX CV Székely Mikó Kollégium Sepsiszentgyörgy 3 2 8 10 2 3 27.5 10 8 2 8 28 55.5 M Ugron Szabolcs
5 Czira Borbála IX CV Nagy Mózes Elméleti Líceum Kézdivásárhely 9 2 4 10 2 3 30 8 4 2 10 24 54 M Dáni Zsuzsanna
6 Kiss Imre Dávid  IX MS Bolyai Farkas Elméleti Líceum Marosvásárhely 10 3 1 1 2 3 20 10 9 4 2 25 45 M Mátéfi István
7 Kiss Andrea-Tímea IX CV Székely Mikó Kollégium Sepsiszentgyörgy 1 10 5 1 2 5 24 2 5 4 9 20 44 M Ugron Szabolcs
8 Egri L. Csongor IX HR Márton Áron Főgimnázium Csíkszereda 10 1 10 2 2 7 32 1.5 1 7 1 10.5 42.5   Páll Rákhel Olga
9 Csibi I. Alexandra IX HR Márton Áron Főgimnázium Csíkszereda 3 3 7 1 8 5 27 3 1 1 10 15 42   Páll Rákhel Olga
10 Cseke Tamás IX HR Tamási Áron Elméleti Líceum Székelyudvarhely 1 2 3 10 1 3 19.5 10 2 1 9 22 41.5   Péterfi Margit
11 Gittinger András IX SM Hám János Római Katolikus Teológiai Líceum Szatmárnémeti 1 3 5 6 1 3 19 10 8 1 3 22 41   Koczinger Éva
12 Vass I. Annamária IX HR Tamási Áron Elméleti Líceum Székelyudvarhely 3 3 9 7 1 3 26 3.5 5 1 4 13.5 39.5   Péterfi Margit
13 Jozsa Kriszta IX BV Áprily Lajos Főgimnázium Brassó 2 4 3 2 1 8 19.5 7 4.5 5 3 19.5 39   Szots Ildiko
14 Jakab Etele IX MS Bolyai Farkas Elméleti Líceum Marosvásárhely 10 4 5 1 1 3 24 3 5 1 5 14 38   György Gabriella Klio
15 Szász Zsolt IX CV Baróti Szabó Dávid Szakközépiskola Barót 1 10 1 1 1 3 17 1 7 1 10 19 36   Oláh-Ilkei Árpád
16 Ambarus Egyed Ágnes IX CJ János Zsigmond Unitárius Kollégium Kolozsvár 1 3 5 1 2 10 21.5 3 6 2 3 14 35.5   Jakabházi Annamária
17 Éles Dávid IX BH Arany János Elméleti Líceum Nagyszalonta 10 2 5 1 1 3 21.5 8 1 1 4 14 35.5   Nagy Olga
18 Csányi Patrik IX BH Ady Endre Elméleti Líceum Nagyvárad 8 2 1 1 1 7 20 8 5 1 1 15 35   Bődi János
19 Boros Csaba IX SM Hám János Római Katolikus Teológiai Líceum Szatmárnémeti 4 3 7 1 1 4 20 1 5 1 7 14 34   Koczinger Éva
20 Kiss J Borbála IX MS Bolyai Farkas Elméleti Líceum Marosvásárhely 1 4 1 8 1 4 19 3.5 3 1 7 14.5 33.5   Mátéfi István
21 Mózsa Attila IX MS Bolyai Farkas Elméleti Líceum Marosvásárhely 1 6 1 1 4 3 15.5 3 9.5 1 4 17.5 33   György Gabriella Klio
22 Boda L. Viktória IX SJ Silvania Főgimnázium Zilah 2 2 1 2 1 3 11 9 2 3 4 18 29   Zay Éva
23 Fodor V.A. Orsolya Szilvia IX MS Bolyai Farkas Elméleti Líceum Marosvásárhely 3 3 1 2 5 3 17 3 5 1 3 12 29   Mátéfi István
24 Kovács Sándor IX BH Ady Endre Elméleti Líceum Nagyvárad 3 2 5 1 1 7 19 3 3 1 3 10 29   Bődi János
25 Vicsi O. Márk-Ottó IX SJ Silvania Főgimnázium Zilah 5 2 2 3 1 2 14.5 9 1 2 2 14 28.5   Zay Éva
26 Veres Noémi IX CJ Báthory István Elméleti Líceum Kolozsvár 3 1 3 1 1 4 12.5 3 2 1 4 10 22.5   Vincze Ágnes
27 Lázár Izabella IX CJ János Zsigmond Unitárius Kollégium Kolozsvár 2 4 1 1 1 1 10 3 5 1 3 12 22   Jakabházi Annamária
28 Stier Alma Beatrix IX SM Kölcsey Ferenc Főgimnázium Szatmárnémeti 2 2 1 1 3 2 10.5 3 1 3 3 10 20.5   Ványi Emese
29 Tök Dietrich Norbert IX CV Székely Mikó Kollégium Sepsiszentgyörgy 1 2 1 2 1 3 10 1 3 1 4 9 19   Ugron Szabolcs
30 Meszaros T. Letitia Isabela IX AR Csiky Gergely Főgimnázium Arad 2 3 1 1 1 3 11 3 1 1 3 8 19   Kurunczi Andrea
31 Czier Norbert IX SM Nagykárolyi Elméleti Líceum Nagykároly 1 2 1 1 2 1 8 1 3 1 5 10 18   Czenter Enikő
32 Anderlik Patrik IX HD Téglás Gábor Elméleti Líceum Déva 1 2 2 1 1 3 10 2 1 1 4 8 18   Kovacs Erzsébet
33 György Z. Zoltán IX HR Márton Áron Főgimnázium Csíkszereda 3 3 2 1 1 3 12.5 1 2 1 1 5 17.5   Páll Rákhel Olga
34 Gyarmathy Csaba IX MM Németh László Elméleti Líceum Nagybánya 1 1 1 1 1 1 6 3.5 1 1 2 7.5 13.5   Zákány Mónika
35 Albert Endre IX TM Bartók Béla Elméleti Líceum Temesvár 1 2 1 1 1 1 7 1 1 1 1 4 11   Păcurar Maria

X. osztály

Ssz. Név Oszt Megye Iskola, Helység F1 F2 F3 F4 F5 F6 Össz I F1 F2 F3 F4 Össz II

Pont-
szám

MEN
díj

Felkészítő
tanár

 

1 Péter I. István X HR Márton Áron Főgimnázium Csíkszereda 10 9 10 10 10 4 53 4 6 10 10 30 83 I Tamási Csaba
2 Fazakas Borbála X CJ Báthory István Elméleti Líceum Kolozsvár 10 8 10 10 5 4 47 3 6 7.5 9 25.5 72.5 II Szilágyi Judit
3 Kovács L. Bálint X HR Tamási Áron Elméleti Líceum Székelyudvarhely 12 5 2 6 10 4 38.5 4 10 11 1 26 64.5 III Kovács Lajos
4 Kozman Zs.  Botond X HR Márton Áron Főgimnázium Csíkszereda 10 8 10 3 5 6 42 4 5 9.5 1 19.5 61.5 M Tamási Csaba
5 Ferencz Zs. Dániel X MS Bolyai Farkas Elméleti Líceum Marosvásárhely 10 4 2 1 5 2 24 10 10 4 9 33 57 M Mátéfi István
6 Bodor Cs. Éva Andrea X CV Székely Mikó Kollégium Sepsiszentgyörgy 10 5 10 1 5 10 41 5 5 2 3 15 56 M Bíró Béla
7 Garfield A. Adrienne X CJ János Zsigmond Unitárius Kollégium Kolozsvár 9 9 4 1 3 5 31 4 7 4 9 24 55 M Nyitrai Ioan
8 Portik A Ábel X MS Domokos Kázmér Szakközépiskola Szováta 10 7 7 5 3 1 32.5 3 5 4 1 13 45.5   Portik Antal
9 Füstös J.A. Ferenc X CJ Báthory István Elméleti Líceum Kolozsvár 10 10 5 1 1 1 28 5 1 10 1 17 45   Szilágyi Judit
10 Rancz L. Máté X HR Márton Áron Főgimnázium Csíkszereda 10 10 10 4 1 1 36 3 1 4 1 9 45   Tamási Csaba
11 Marica Edina X BV Áprily Lajos Főgimnázium Brassó 4 9 4 3 3 1 24 10 2 4 3 19 43   Badau Tunde
12 Péntek Z. Balázs-Zsolt X MS Bolyai Farkas Elméleti Líceum Marosvásárhely 10 2 9 1 1 1 24 4 2 10 1 17 41   Mátéfi István
13 Péntek Aliz X CJ János Zsigmond Unitárius Kollégium Kolozsvár 9 5 1 2 3 4 24 4 2 4 6 16 40   Nyitrai Ioan
14 Salánki Miklós X BH Ady Endre Elméleti Líceum Nagyvárad 10 9 3 4 1 2 28.5 7 2 1 1 11 39.5   Báthori Éva
15 Vezsenyi Ákos X BH Ady Endre Elméleti Líceum Nagyvárad 10 9 2 5 1 1 28 8 1 1 1 11 39   Báthori Éva
16 Vízi L. Ádám X HR Márton Áron Főgimnázium Csíkszereda 9 4 2 2 2 4 22.5 7.5 2 4 1 14.5 37   Tamási Csaba
17 Erdei Csongor X BH Horváth János Elméleti Líceum Margitta 10 8 1 1 1 2 23 7.5 2 1 3 13.5 36.5   Betuker Enikő
18 Keresztes C. Beáta X SJ Silvania Főgimnázium Zilah 3 3 3 1 5 2 17 4 2 2 9 17 34   Zay Éva
19 Zalányi Eszter X MS Bolyai Farkas Elméleti Líceum Marosvásárhely 10 5 4 1 2 1 22.5 3 1 4 1 9 31.5   György Gabriella Klio
20 Mihály Dénes X HR Tamási Áron Elméleti Líceum Székelyudvarhely 4 1 3 1 1 1 11 4 1 10 1 16 27   Kovács Lajos
21 Varga SL. Matild Katalin X SJ Silvania Főgimnázium Zilah 4 2 2 2 3 2 15 4 2 1 3 10 25   Zay Éva
22 Popa-Müller V.L Victor Dávid X MS Bolyai Farkas Elméleti Líceum Marosvásárhely 4 5 1 1 5 1 17 4 2 1 1 8 25   Mátéfi István
23 Lázár Dávid X SM Kölcsey Ferenc Főgimnázium Szatmárnémeti 2 3 3 4 3 1 15.5 3 1 1 3 8 23.5   Ványi Emese
24 Kurunczi F. Viktória X AR Csiky Gergely Főgimnázium Arad 1 7 3 1 1 1 14 4 1 2 2 9 23   Peter Andrei-Pavel
25 Kis R. Csenge X MS Bolyai Farkas Elméleti Líceum Marosvásárhely 2 4 6 1 1 1 15 2 2 3 1 8 23   György Gabriella Klio
26 Nagy ZA. Tifani Franciska X SJ Silvania Főgimnázium Zilah 1 7 1 1 1 1 12 4 1 1 4 10 22   Zay Éva
27 Bokor Krisztián X CV Nagy Mózes Elméleti Líceum Kézdivásárhely 4 2 4 1 1 1 13 3 1 4 1 9 22   Dáni Zsuzsanna
28 Vass Annamária Réka X MM Németh László Elméleti Líceum Nagybánya 2 2 1 1 1 1 8 2 1 1 9 13 21   Mastan Eliza
29 Petkes Kinga X SM Nagykárolyi Elméleti Líceum Nagykároly 3 1 2 1 1 1 9 7 1 1 3 12 21   Gaskó Gabriella
30 Bács Tamás X CV Mikes Kelemen Elméleti Líceum Sepsiszentgyörgy 4 5 3 1 1 1 15 3 1 1 1 6 21   Babos László
31 Varhanyovszki Réka Mária X MM Leöwey Klára Elméleti Líceum Máramarossziget 4 5 2 1 1 1 14 2 1 1 1 5 19   Takács Attila
32 Oláh Dávid X TM Bartók Béla Elméleti Líceum Temesvár 1 3 3 1 1 1 10 4 1 1 1 7 17   Nemes Andrei Matei

XI. osztály

Ssz. Név Oszt Iskola, Helység Megye F1 F2 F3 F4 F5 F6 Össz I F1 F2 F3 F4 Össz II

Pont-
szám

MEN
díj

Felkészítő
tanár

 

1 Gergely B. Anna XI HR Márton Áron Főgimnázium Csíkszereda 10 4 7 8 2 6 37 9 3 4 5.5 21.5 58.5 I Tamási Csaba
2 Puskás Dávid XI MS Bolyai Farkas Elméleti Líceum Marosvásárhely 3 10 7 6 2 3 31 4 10 6 4.5 24.5 55.5 II Simon János
3 Nemes A. Emília XI SJ Silvania Főgimnázium Zilah 7 10 4 10 1 1 33 6 7 3 6 22 55 III Turdean Katalin
4 Máté Zsolt XI CV Székely Mikó Kollégium Sepsiszentgyörgy 7 2 8 3 3 7 30 9 4 6 5 24 54 M Deák Éva
5 Bartis Cs. Zsolt XI HR Márton Áron Főgimnázium Csíkszereda 5 10 3 1 1 6 26 8 8 6 5.5 27.5 53.5 M Tamási Csaba
6 Petres K. Sára XI HR Márton Áron Főgimnázium Csíkszereda 6 10 4 10 1 7 38 3 2 3 7 15 53 M Tamási Csaba
7 Bakó Bence XI CV Székely Mikó Kollégium Sepsiszentgyörgy 10 2 3 10 1 6 32 8 3 4 4 19 51   Deák Éva
8 Dáni Cs. Eszter XI CV Nagy Mózes Elméleti Líceum Kézdivásárhely 4 10 4 10 1 5 34 5 2 5 5 17 51   Dáni Zsuzsanna
9 Demeter L. Ábel XI CV Székely Mikó Kollégium Sepsiszentgyörgy 2 8 4 10 1 4 29 9 3 4 3 19 48   Bíró Béla
10 Vinczi Richárd XI MS Bolyai Farkas Elméleti Líceum Marosvásárhely 10 9 1 2 1 3 26 10 2 4 4 20 46   Szilágyi Emőke
11 Szőcs J.Orsolya-Renáta XI CJ Báthory István Elméleti Líceum Kolozsvár 4 6 3 3 3 4 23 7 4 5 6 22 45   Szilágyi Judit
12 Szabó Liza XI TM Bartók Béla Elméleti Líceum Temesvár 10 1 4 6 2 3 26 9 4 3 3 19 45   Nemes Andrei Matei
13 Bálint F. Hunor XI CV Székely Mikó Kollégium Sepsiszentgyörgy 10 1 5 3 2 4 24.5 8 3 1 7 19 43.5   Deák Éva
14 Agócs Henrietta Viktória XI BH Horváth János Elméleti Líceum Margitta 6 3 2 10 2 2 25 5 4 2 4.5 15.5 40.5   Betuker Enikő
15 Harkó E. Csanád XI CV Székely Mikó Kollégium Sepsiszentgyörgy 5 4 2 8 1 5 25 4 1 4 5.5 14.5 39.5   Deák Éva
16 Futó A. Szilvia-Hajnalka XI SJ Silvania Főgimnázium Zilah 5 1 5 3 3 2 19 7 3 2 7.5 19.5 38.5   Turdean Katalin
17 Hölczli Valter XI SM Nagykárolyi Elméleti Líceum Nagykároly 3 1 2 10 2 4 22 3 7 2 4 16 38   Czenter Enikő
18 Bănică-Solymossi Irisz XI CV Székely Mikó Kollégium Sepsiszentgyörgy 3 2 2 2 3 6 18 9 2 3 5 19 37   Deák Éva
19 Darvay Zs. Zsuzsanna XI CJ Báthory István Elméleti Líceum Kolozsvár 5 1 3 6 3 3 21 10 3 2 1 16 37   Szilágyi Judit
20 Schram I. István XI HR Tamási Áron Elméleti Líceum Székelyudvarhely 2 4 5 3 1 3 18 9 1 5 2 17 35   Dávid Géza
21 Jakabffy Balázs XI BH Ady Endre Elméleti Líceum Nagyvárad 3 2 6 6 1 4 22 5 1 2 5 13 35   Bors Violetta
22 Skapinyák Szilárd XI SM Hám János Római Katolikus Teológiai Líceum Szatmárnémeti 5 1 2 2 2 3 15 5 2 6 6 19 34   Koczinger Éva
23 Baranyai István Dávid XI SM Kölcsey Ferenc Főgimnázium Szatmárnémeti 10 1 2 2 1 3 19 8 2 1 4 15 34   Cziprok Andrei
24 Pap Matyas XI HR Tamási Áron Elméleti Líceum Székelyudvarhely 1 2 3 6 1 2 15 9 4 3 1 17 32   Dávid Géza
25 Köllő Magor Örs XI MS Bolyai Farkas Elméleti Líceum Marosvásárhely 4 1 1 4 2 2 14 7 3 3 2 15 29   György Gabriella Klio
26 Drohobeczky Orsolya XI CJ János Zsigmond Unitárius Kollégium Kolozsvár 6 1 2 1 1 3 14 4 3 5 3 15 29   Jakabházi Annamária
27 Forgács Péter XI BH Horváth János Elméleti Líceum Margitta 3 2 2 2 2 1 12 2 2 5 5 14 26   Betuker Enikő
28 Béres-Duha Csongor XI MS Bolyai Farkas Elméleti Líceum Marosvásárhely 3 1 1 2 1 1 9 5 7 1 3 16 25   Szilágyi Emőke
29 Pataki Krisztina XI SM Kölcsey Ferenc Főgimnázium Szatmárnémeti 2 1 1 2 2 3 11 1 3 2 5 11 22   Ványi Emese
30 Hegyi A. Boglárka XI AR Csiky Gergely Főgimnázium Arad 2 1 1 3 1 1 9 4 1 1 2.5 8.5 17.5   Peter Andrei-Pavel
31 Kaszta Brigitta XI MM Németh László Elméleti Líceum Nagybánya 1 1 1 2 1 1 7 1 4 1 1 7 14   Zákány Mónika
32 Csomos Csaba-Attila XI BV Áprily Lajos Főgimnázium Brassó 3 1 1 1 1 1 8 2 1 1 2 6 14   Szots Ildiko

XII. osztály

Ssz. Név Oszt Megye Iskola, Helység F1 F2 F3 F4 F5 F6 Össz I F1 F2 F3 F4 Össz II

Pont-
szám

MEN
díj

Felkészítő
tanár

 

1 Schefler Barna XII SM Hám János Római Katolikus Teológiai Líceum Szatmárnémeti 10 10 7 3 8 10 48 9 3 9 2 23 71 I Polcz Zita
2 Medgyesi I. Attila XII CV Székely Mikó Kollégium Sepsiszentgyörgy 10 10 10 6 2 3 41 8 3 9 8 28 69 II Bíró Béla
3 Tőtős Gy. György XII SJ Silvania Főgimnázium Zilah 10 10 2 1 1 5 29 10 8 10 10 38 67 III Turdean Katalin
4 Kádár Attila XII CV Baróti Szabó Dávid Szakközépiskola Barót 6 5 7 10 1 10 39 9 1 8 10 28 67 M Oláh-Ilkei Árpád
5 Baja Zs.P. Zsolt XII HR Tamási Áron Elméleti Líceum Székelyudvarhely 10 10 10 8 1 2 41 9 10 5 1 25 66 M Dávid Géza
6 Divin Péter XII BH Ady Endre Elméleti Líceum Nagyvárad 4 2 6 8 3 6 29 7 9 6 7 29 58 M Báthori Éva
7 Demeter L. Hunor XII HR Tamási Áron Elméleti Líceum Székelyudvarhely 9 10 4 10 1 5 39 6 3 7 1 17 56   Dávid Géza
8 Petres Botond XII MS Bolyai Farkas Elméleti Líceum Marosvásárhely 8 9 1 10 1 3 32 6 3 2 8 19 51   Stan Ágota Irma
9 Lukács K. J. Áron Zsolt XII HR Márton Áron Főgimnázium Csíkszereda 6 1 4 3 1 2 17 9 10 8 6 33 50   Csapó Hajnalka
10 Vitus I.Z. Regina XII CV Székely Mikó Kollégium Sepsiszentgyörgy 10 1 3 3 1 2 20 9 10 9 2 30 50   Bíró Béla
11 Szabó Ágnes Kriszta XII MS Bolyai Farkas Elméleti Líceum Marosvásárhely 10 8 5 2 2 6 33 5.5 4 6 1 16.5 49.5   Stan Ágota Irma
12 Tamás K. Andrea XII HR Márton Áron Főgimnázium Csíkszereda 7 9 2 10 2 4 34 4.5 3 4 2 13.5 47.5   Csapó Hajnalka
13 Gál Róbert Rudolf XII MS Bolyai Farkas Elméleti Líceum Marosvásárhely 5 9 4 2 2 1 23 8 3 2 9 22 45   Stan Ágota Irma
14 Cseke B. Alpár XII HR Márton Áron Főgimnázium Csíkszereda 7 10 5 4 1 3 29.5 4.5 4 3 2 13.5 43   Csapó Hajnalka
15 Fogel Péter XII SM Kölcsey Ferenc Főgimnázium Szatmárnémeti 10 1 2 8 1 2 24 6.5 1 6 1 14.5 38.5   Kató Enikő
16 Keresztes B. Levente-Attila XII MS Bolyai Farkas Elméleti Líceum Marosvásárhely 5 1 1 10 1 2 20 8 1 2 2 13 33   Stan Ágota Irma
17 Szász F. Attila XII HR Tamási Áron Elméleti Líceum Székelyudvarhely 4 1 8 2 1 4 20 6 3 1 1 11 31   Dávid Géza
18 Sütő Boglárka XII CV Református Kollégium Kézdivásárhely 4 2 2 2 1 6 17 4.5 2 6 1 13.5 30.5   Fekete Erzsébet
19 Csukás Bálint XII BH Arany János Elméleti Líceum Nagyszalonta 5 1 4 2 2 1 15 5 1 3 1 10 25   Mészár Julianna
20 Ilona I. Judit XII AR Csiky Gergely Főgimnázium Arad 4 1 4 1 1 2 13 5 1 4 1 11 24   Peter Andrei-Pavel
21 Fogarasi S.Zsigmond Levente XII CJ Brassai Sámuel Elméleti Líceum Kolozsvár 5 2 2 3 1 3 16 4 1 1 2 8 24   Czondi János
22 Hammas Attila XII BV Áprily Lajos Főgimnázium Brassó 3 1 3 1 1 2 11 5.5 1 1 1 8.5 19.5   Vandra Marika
23 Stelczner Britta XII HD Téglás Gábor Elméleti Líceum Déva 2 1 1 2 1 1 8 3 2 3 2 10 18   Kocsis Attila Levente
24 Lipcsei Sándor XII BH Mihai Eminescu Főgimázium Nagyvárad 4 1 1 2 1 1 10 1 1 2 1 5 15   Pálhegyi-Farkas László
25 Harkay Timea XII TM Bartók Béla Elméleti Líceum Temesvár 2 1 1 1 1 1 7 3 1 1 1 6 13   Albert Etelka



Iskola másként


Órarend 


Ady 250


 

Egy polc, egy könyv

A könyvtáros ajánlata

"...nem is lehetünk más célra ebben az életben, mint hogy megismerjünk mindent, amennyire lehetséges: a tarka és zegzugos világot, a megbocsátandó embereket, az egymásra morgó népeket; s amikor mindent megismertünk, amennyire lehetséges, akkor visszamenjünk oda, ahol otthon lehetünk." Tamási Áron



 



 

© 2016 Ady Endre Líceum Nagyvárad