Érettségi oklevelek átvétele

2022. június 28.

Kedves érettségizett diákjaink!

Gratulálunk az eredményeitekhez!

Az érettségi és egyéb oklevelek átvételére (7 - 8 darab/ fő) leghamarabb július 6 - tól, szerdától van lehetőség. Csak a hivatalos végeredmény után lehet elkészíteni, aláiratni, szárazpecsételtetni. Amennyiben hamarabb elkészünek, mindenkit értesítünk.

Az oklevelek átvételére a majd kifüggesztett sorrendben kell jönni, személyi igazolvánnyal, és minden leadott tankönyvvel.

Parteneriat cu Ungaria

2022. június 27.

În perioada 19-23 mai s-a derulat prima etapă a parteneriatului nostru cu liceul „Nagy Sándor József” din Budakeszi sub egida proiectului „Fără hotare”, parteneriat coordonat de prof. Tóth Márta. Cu această ocazie elevi din clasele a X-a A, a XI-a A și a XI-a C, coordonați de profesorii Cseke Sándor și Hercuț Otilia, și colegii lor de la liceul-partener Verebi Anett, Karskó János și Rimóczi Tamás au explorat istoria, literatura și cultura maghiară printr-o suită de activități extracurriculare. Frumusețea locurilor vizitate, bucuria aprofundării tradițiilor maghiare și dezvoltarea unei strânse prietenii cu partenerii noștri au definit această experiență.

Érettségi fellebbezés

2022. június 21.

PREȘEDINTE CE, Prof. Cristian ANDRU

model_cerere contestatii_2022.pdf

Laboránst alkalmazunk

2022. június 20.

A nagyváradi Ady Endre Elméleti Líceum versenyvizsgát hirdet a következő, véglegesen betöltendő:

LABORÁNS állásra

KÖVETELMÉNYEK:

- középfokú, szakirányú végzettség (kémia, fizika, biológia)

- számítógépes ismeretek

- magyar nyelv ismerete előnyt jelent (írás, olvasás, kommunkáció)

- legkevesebb 2 év régiség a szakmában

A VERSENYVIZSGA HELYSZÍNE ÉS IDŐPONTJA:

- az iskola székhelye: Nagyvárad, Moscovei u. 1 szám, Bihar megye

- 2022. július 11-én: 10:00 órától gyakorlati vizsga

- 2022. Július 13-án: 10:00 órától interjú.

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok 2022. július 1-én 10:00 óráig adhatóak le az iskola titkárságán. Bővebb információ a 0259431787-es telefonszámon kérhető.

anunt_GOV_laborant.docx

Calendar_laborant 1 .docx

Végleges eredmények - felmérés angol nyelvből IV. osztályosoknak

2022. június 20.

Gratulálunk az eredményekhez!

vegleges eredmenyek

Az V. osztályba bejutott diákok elfoglalhatják helyeiket holnap, azaz kedden, 2022. június 21-én 9 és 16 óra között az iskolában.

A beiratkozáshoz szükséges iratok:

- boríték dosszié (dosar plic)

- beiratkozási kérvény (letölthető avagy helyben kitölthető), melyben szükséges az átiratkozás jóváhagyása mindkét szülő részéről

- átiratkozási kérvény (letőlthető avagy helyben kitölthető), két eredeti példány

- diák születési bizonyítványának másolata

- szülők személy igazolványainak másolata
- házasságlevél/ válási igazolás (bírósági döntés)/ más esetekben a beirató szülő által írt saját felelősségű nyilatkozat

Cerere_de_transfer_V__schimb_de_scoala

cerere_de_inscriere_clasa_V_2022_2023

Szeretettel várjuk leendő diákjainkat!

Fellebbezés előtti eredmények - felmérés angol nyelvből IV. osztályosoknak

2022. június 18.

Az írásbeli dolgozatokat megfellebbezni a titkárságra letett írásos kérés alapján 2022. június 20-án 15 és 16 óra között lehet.

Rezultat_inainte_de_contestatie

Végleges eredmény: 2022. június 20-án 18 órakor. Az V. osztályba bejutott diákok elfoglalhatják helyeiket kedden, 2022. június 21-én 9 és 16 óra között az iskolában.

A beiratkozáshoz szükséges iratok:

- boríték dosszié (dosar plic)

- diák születési bizonyítványának másolata

- szülők személy igazolványainak másolata

Cerere_de_transfer_V__schimb_de_scoala

cerere_de_inscriere_clasa_V_2022_2023

Információk az angol képességfelméréssel kapcsolatban IV. osztályos diákoknak

2022. június 17.

Kedves negyedikes diákok!

Szeretettel várunk minden feliratkozott negyedikes diákot  szombaton, 2022. június 18-án, a 9 órakor kezdődő felmérésre angol nyelvből.

Kérjük szépen fél 9 és háromnegyed 9 között megérkezni az iskola bejárata elé. Mindenki hozza magával az ellenőrzőjét és az írószereit.

Az írásbeli 9 órakor kezdődik, és 60 percet fog tartani, a szóbeli 10 óra és 12. 30 között fog tartani. A vizsga idejére a diákok számára ivóvizet biztosítunk. Fél 11után lehet majd a gyermekekért jönni, ahogy a szóbeliről kijönnek.

A kódolt eredmények az iskola honlapjára is ki lesznek függesztve.

Csatolva található a vizsga menetrendje.

Jó készülódést kívánunk!

Graficul-evaluarii-competentelor-la-limba-engleza