Pótvizsgák a 2021–2022-es tanévre

Potvizsga_KEMIA_2022.docx

Sátoraljaújhelyen jártak a Rákóczi-tábor résztvevői

2022. június 09.
Remekül telt a hétvége, rengeteg új barátra, és felejthetetlen élményekre tettünk szert. A kísérő tanárunk Takács Péter volt.

Színes autóbusz

2022. június 08.

Ma délelőtt felavatták azt az autóbuszt, amely a "Pictați cu noi" című verseny győztes munkáit mutatja be külső felületén a váradiaknak. Iskolánk 4 tanulójának is felkerült az alkotása: RIDI ZSUZSA (6.A), KÖVÉR SÁRA (6.B), VARGA KRISZTINA (8.A), RACSAV NIKOLETT (10.D).

Büszkék vagyunk rátok!

Mindörökké adysok: Ciucur Antonius

2022. június 06.
Ha pedig csak címszavakban, vagy kevés szavas mondatokban kellene felidéznem az 1992. szeptembere és 1996. júniusa közti időszakot, akkor ilyenek jutnának az eszembe: bangladeshi pionírok, illetve Bangladeshnek egyéb kontextusokban való gyakori emlegetése, egy dögös szőke csajnak az időnkénti hazakísérése, almacsutkák landolása, tanárnői sértődés egy vélt beszólás miatt, hajnali 7 órára való menések kötelező plusz matekórákra.

A váradi autóbuszokon is megtekinthetjük győztes művészeink munkáit

2022. június 04.

Kitűnően szerepeltek iskolánk diákjai a "Pictati cu noi" című megyei szintű rajzversenyen. Kreatív és gazdag színvilággal, ügyes kompozíciókkal és hihetetlen fantáziával alkotott munkáiknak köszönhetően első helyen végeztek KÖVÉR SÁRA (6.B), VARGA KRISZTINA (8.A), RACSAV NIKOLETT (10.D) tanulók.Második helyezést ért el RIDI ZSUZSA (6.A) tanuló, illetve dicséretben részesült POZSÁR CYNTHIA MÉDEA (9.E) tanuló.

A győztes rajzokat  megtekinthetik az utcán sétálók is, mivel a városi közlekedési vállalat az egyik autóbusz oldalára is felnyomtatja őket.

Csillagszerző Matematikaverseny

2022. június 04.

Május 13-15. között zajlott a nagyváradi Loránffy Zsuzsanna Református Gimnáziumban a Csillagszerző Matematikaverseny országos döntője.

Iskolánk 5.A osztályos tanulója, Póti Ákos Ferenc szépen szerepelt a döntőn, és elnyerte a Csillagszerző II., valamint a minisztérium III.díját.

Gratulálunk!

Mindörökké adysok: Tóth Tünde

2022. június 03.
Boldog évfordulót és még sok szorgalmas, tehetséges és rebellis diákot kívánok. Mert az is kell. Hidd el!