2022-ben elkezdődik iskolánk épületének teljes felújítása

2022. január 08.

Fontos esemény színhelye volt szombat délelőtt iskolánk díszterme. Ezen napon írta alá a Nemzeti Fejlesztési Minisztériumnak alárendelt Országos Fejlesztési Ügynökség vezérigazgatója és a Exc. Böcskey László római katolikus megyéspüspök azt a szerződést, melynek értelmében az iskolaépület több mint 50 millió lejes minisztériumi támogatásból teljes felújításra kerül. Az esemény azért is kiemelt fontosságú, mert 2022-ben 250 éves lett az egykori Orsolya-rendi leánynevelő intézet, mely- működésének két  évszázada alatt - ilyen mértékű restaurálásban még nem részesült.

Bolyai Matematika Csapatverseny

2022. január 07.

„Az igazat érteni, a szépet érezni, a jót gyakorolni kell.” (Bolyai János)

2022. január 7-én került megrendezésre iskolánkban a Bolyai Matematika Csapatverseny megyei fordulója. Ezen a versenyen a tanulók közösen, összedolgozva oldják meg a feladatokat, 3-4 fős csapatokban. Ezáltal átélik az együtt gondolkodás örömét, miközben összemérik tudásukat a többi csapattal.

Átiratkozások a 2021–2022-es tanévben

2022. január 05.

A  Bihar Megyei Tanfelügyelőség  határozatának értelmében, a 2021–2022-es tanévben az első félév végén is van lehetőség átiratkozásra.  Az átiratkozási kérvények leadásának határideje január 11. kedd.

További információk az iskola titkárságától kérhetőek, a 0259431787 - es telefonszámon.

Karácsonyi dalok a tanáriban az 5.A-val (2021)

2022. január 04.
Az 5.A osztály két karácsonyi dallal és József Attila Betlehemi királyok című versével köszöntötte a tanárokat és a közelgő ünnepet. Műsoruk különlegessége volt az Éjszaka árnya kezdetű dal furulyakísérettel való előadása. A kisdiákokat Kirkósa Enikő osztályfőnök, illetve Buna Boglárka és Csepregi Imola tanárnők készítették fel.

Karácsonyi díszek készültek a rajzteremben

2022. január 03.
A rajztanárnő irányításával a kis- és nagydiákok karácsonyi díszeket készítettek, melyeket aztán felakasztottak az iskola karácsonyfájára.

Adminisztrátort alkalmazunk

2021. december 30.

A Nagyváradi Ady Endre Elméleti Líceum versenyvizsgát hirdet a következő, véglegesen betöltendő:

ADMINISZTRÁTORI állásra

KÖVETELMÉNYEK:

- felsőfokú mérnöki, almérnöki vagy közgazdász végzettség

- legalább 3 év régiség hasonló munkakörben

- magyar nyelv ismerete előnyt jelent (írás, olvasás, kommunkáció)

- számítógépkezelési ismeretek

- B kategóriájú jogosítvány

A VERSENYVIZSGA HELYSZÍNE ÉS IDŐPONTJA:

- az iskola székhelye: Nagyvárad, Moscovei u. 1 szám, Bihar megye

- 2022. január 17-én: 10:00 órától gyakorlati vizsga

- 2022. január 19-én: 10:00 órától interjú.

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok 2022. január 13-án 10:00 óráig adhatóak le az iskola titkárságán. Bővebb információ a 0259431787-es telefonszámon kérhető.

Calendar_administrator.docx

anunt_GOV_administrator_de_patrimoniu.docx

Rendszergazdát alkalmazunk

2021. december 30.

A nagyváradi Ady Endre Elméleti Líceum versenyvizsgát hirdet a következő, véglegesen betöltendő:

RENDSZERMÉRNÖKI állásra

KÖVETELMÉNYEK:

- felsőfokú végzettség

- szakirányú képesítés

- magyar nyelv ismerete előnyt jelent (írás, olvasás, kommunkáció)

- régiség nem szükséges

A VERSENYVIZSGA HELYSZÍNE ÉS IDŐPONTJA:

- az iskola székhelye: Nagyvárad, Moscovei u. 1 szám, Bihar megye

- 2022. január 17-én: 14:00 órától gyakorlati vizsga

- 2022. január 19-én: 14:00 órától interjú.

Calendar_ing_de_sistem.docx

anunt_GOV_ing_de_sistem.docx

Angajăm administrator

2021. december 29.

Liceul Teoretic  „Ady Endre” Oradea,  Județul Bihor organizează concurs pentru ocuparea pe perioadă nedeterminată a funcției contractuale vacante de administrator de patrimoniu, 1 post.

anunt_Monitor_administrator_patrimoniu.docx

Calendar_administrator.docx

Concurs pe postul inginer de sistem

2021. december 29.

Liceul Teoretic  „Ady Endre” Oradea,  județul Bihor organizează concurs pentru ocuparea pe perioadă nedeterminată a funcției contractuale de execuție vacante, de inginer de sistem, 1 post.

anunt_Monitor_inginer_de_sistem.docx

Calendar_ing_de_sistem.docx