PKE kreativitás versenyeredmények

2020. június 05.
Gratulálunk diákjainknak a versenyen elért kiváló helyezéseikért! PKE kreativitás verseny vizuális kategória

Tájékoztató IX -es, INTENZÍV angol osztályba való beiratkozáshoz

2020. június 03.
  1. 2020. június 4 és 5:

A szülő kérést tesz le a gyermeke jelenlegi iskolájának titkárságán (e-mailben vagy személyesen), melyben kéri, hogy a képességfelmérést angol nyelvből egyenértékűsítsék (echivalare) gyermekének 4 éves angol jegy átlagával. (anexa A) .

Vagy:

ha a gyermek rendelkezik nemzetközi nyelvvizsgával angol nyelvből/ vagy angol nyelv országos olimpián elért eredményekkel,  a szülő kérést tesz le le a gyermeke jelenlegi iskolájának titkárságán, (emailben vagy személyesen) melyben kéri, hogy a képességfelmérést angol nyelvből egyenértékűsítsék (echivalare) a nemzetközi nyelvvizsga eredményével/  angol nyelv országos olimpián elért eredményekkel (Anexa B).

1. A számítógépes elosztás után:

A szülő a gyermeke iskolájától kapott egyenértékűsítési igazolást mellékeli gyermeke IX. osztályba történő beiratkozási dossziéjához.

Jelen pillanatban ennyi információ áll a rendelkezésünkre. Amennyiben módosítás lesz, ezen az úton közöljük Önökkel.

Kérdéseikkel forduljanak iskolánk titkárságához a 0359410588-as telefonszámon.

Cerere_de_echivalare_VIII_lb_anexa_B.pdf

Cerere_de_echivalare_V-VIII_lb_anexa A.pdf

OM_4317_2020_MOdificarea_OM_4948_2019_pt_organizarea_admiterii_in_inv_liceal_cu_anexe.pdf

Téglák a falban

2020. május 31.

Kedves kiadvány végzőseinkről, a Rákóczi Szövetség támogatásával. Az adysokról a 35. oldaltól olvashatnak.

Köszönjük!

Játék a fotókkal

2020. május 28.
Fogadják szeretettel a diákok fotómontázsait.

Felvételi IX. osztályba

2020. május 20.

A 2020- 2021 - es tanévben ÖT kilencedik osztályt szeretnénk indítani, a következő szakosításokkal:

• Filológia, intenzív angol nyelv
  • Matematika - informatika, intenzív informatika
  • Matematika - informatika, intenzív angol nyelv
  • Természettudományok, intenzív angol nyelv
  • Természettudományok

Az intenzív angol nyelvű osztály emelt óraszámot jelent, így diákjaink heti 2 óra helyett heti 4 órában sajátítják el az angol nyelvet.

Az intenzív informatika szakosítás emelt óraszámot jelent, a diákok heti 1 informatika óra helyett heti 4 órában bővíthetik informatikai tudásukat.

A kezdő nyelv választható: a lehetőségek függvényében lehet német vagy francia nyelvet választani.

Vidéki diákjainknak bentlakást és étkezési lehetőséget kínálunk.

A jelenlegi helyzetre való tekintettel, az angol nyelvi felmérésről egyelőre semmilyen biztos információval nem rendelkezünk. Amint biztosat tudunk mondani, azonnal a tudomásukra hozzuk: megjelentetjük iskolánk honlapján, facebook oldalán, a nyomtatott sajtóban.

Érdeklődni lehet az iskola titkárságán, hétköznap 9 és 16 óra között, a  0259431787 telefonszámon.

Szeretettel várjuk leendő IX. osztályos diákjainkat!