KAPUST ALKALMAZUNK

2023. szeptember 05.
A Nagyváradi Ady Endre Elméleti Líceum versenyvizsgát hirdet a következő, véglegesen betöltendő: KAPUS állásra

Tisztelt ötödikes szülők!

2023. szeptember 04.

Ezennel értesítjük Önöket, hogy az első szülőértekezletre, a tanáriban kerül sor, szeptember 7- én, csütörtökön, 16.30-tól.

Kérjük szépen, hogy helyszűke miatt, gyerekenként csak egy szülő vegyen részt.

Megértésüket köszönjük, szeretettel várjuk Önöket!

Megújulóban az Ady-líceum épülete

2023. szeptember 01.

A felújítási munkálatok kellős közepén tart a nagyváradi Ady Endre Elméleti Líceumnak és az Orsolya óvodának otthont adó épületkomplexum. A diákok a szeptemberben kezdődő tanévtől a főfolyosótól a nagy tornateremig az első emeleti épületrészt vehetik majd birtokba, tudtuk meg Vad Mártától, az iskola igazgatójától.

Bejutók a IX. osztályba - Beiratkozás

2023. július 19.

Megosztjuk az örömünket, minden IX- es osztályunk megtelt! Gratulálunk a IX. osztályainkba bejutó diákoknak! Ügyesek voltatok, szép eredményeket értetek el!

KAPUST ALKALMAZUNK

2023. július 05.

Bejutók a pedagógia osztályba

2023. július 04.

Gratulálunk a hozzánk bejutott diákoknak!

Lista candidatilor admisi la profil pedagogic

Kérjük a képzős szakra bejutott diákokat, hogy 2023. július 5 - én, szerdán,  9 és 15 óra között tegyék le a beiratkozási kérvényüket és dossziéjukat a titkárságon. Kérjük, hogy ha megoldható, mindenki hozza magával a következő iratokat:

Információk a képzős szakokra való beiratkozásról

2023. július 04.

A végleges eredmények közlése és a bejutók listájának kifüggesztése UTÁN, kérjük a képzős szakra bejutott diákokat, hogy 2023. július 5 - én, szerdán,  9 és 15 óra között tegyék le a beiratkozási kérvényüket és dossziéjukat a titkárságon. Kérjük, hogy ha megoldható, mindenki hozza magával a következő iratokat: