Ötödikes felvételi eredmények

2023. június 25.

Gratulálunk a felvételizőknek, mindenki szépen teljesített!

Az eredményeket a csatolt táblázatban lehet megtalálni.

Az írásbeli rész fellebbezésre hétfőn, június 26 - án, 9 és 10 óra között van lehetőség. A szóbeli nem fellebezhető meg.

Beiratkozás és helyfoglalás: kedden, június 27 - én 9 és 16 óra között.

Ügyesek voltatok!

Rezultat_final_clasa_V-a 1 .pdf

TAKARÍTÓT ALKALMAZUNK

2023. június 20.

A Nagyváradi Ady Endre Elméleti Líceum versenyvizsgát hirdet véglegesen betöltendő:

TAKARÍTÓI állásra

Calendar_ingrijitor.pdf

formular_inscriere.pdf

Adeverinta.pdf

"Pictați cu noi!" - Rajzoljatok velünk!

2023. június 16.

Ismét felkerültek diákjaink rajzai az egyik városban közlekedő autóbusz oldalára. Racsav Nikolett (11.D), Kövér Sára (7.B) és Gantner Brigitta (10.E) a "Rajzoljatok velünk" elnevezésű versenyen  készített és díjazott alkotásai díszítik a váradi járművet. Kimagasló eredményt ért el a versenyen Szabó Szilvia 8.A osztályos tanuló kreatív alkotásával.

Köszönjük mindazoknak, akik hozzájárultak az autóbusz színesebbé tételéhez a diákok művészi rajzai által.

"Hooked on English!" - Angol tábor

2023. június 13.

Hol? Aranyosláposon.
Mikor? 2023. július 10 – 15. és  2023. július 18 – 23. között,

Kiknek? IV – VIII. osztályosoknak.

Szervezők: Koncz Brigitta és Nonn Andrea angoltanárok

WRO Robotverseny Győrben

2023. június 11.

Iskolánk robotos csapata a "Green Data Designers" részt vett a WRO (World Robot Olympiad) magyarországi döntőjén a Future Innovators kategóriában. Az idei téma a vízi szállítás volt. A csapat egy darut épített ami a hajókról a rakpartra és fordítva rakodja a konténereket.

Hegymászás, evezés, szórakozás - a 6.A évzáró kirándulása

2023. június 10.
Különleges kirándulással zárta a tanévet a 6.A osztály. Nem volt mindennapi a gerinctúra Sonkolyostól Révig, a csapatokban evezés a Körösön és a vízesésnél fürdőzés sem. De igazán különlegessé az tette ezt a két napos programot, hogy osztályfőnök-tanár-szülő együtt, egymás mellett élte át a természetjárás felszabadító örömét és az együvé tartozás élményét.

Tudnivalók az V. osztályba való beiratkozáshoz szükséges angol képességfelmérésről

2023. június 06.

Kedves negyedikes diákok!

Szeretettel várunk minden feliratkozott diákot  pénteken, 2023. június 23-án, a 9 órakor kezdődő felmérésre angol nyelvből.

Graficul-evaluarii-competentelor-de-limba-engleza

Vizsga_leirasa

2023_admitere_V_intensiv_model_subiecte.docx

MegHÓDította a biteket!

2023. június 02.

Az Ady Endre Elméleti Líceum diákjai nagy lelkesedéssel és rendszerességgel vesznek részt a „HÓDítsd meg a biteket!” nemzetközi informatikai és számítógép-készség versenyen évek óta. Iskolánk büszkesége Balló Ádám 8.A osztályos tanuló, aki fantasztikus eredményt ért el, hiszen korosztályában az első helyet szerezte meg!