Mosónő - takarítót alkalmazunk

2022. november 28.

A Nagyváradi Ady Endre Elméleti Líceum versenyvizsgát hirdet véglegesen betöltendő:

MOSÓNŐ - TAKARÍTÓI -  állásra

KÖVETELMÉNYEK:

- 10 osztály elvégzése

- hajlandóság két váltásban való munkára

- magyar nyelv ismerete előnyt jelent (írás, olvasás, kommunkáció)

- nem szükséges régiség

A VERSENYVIZSGA HELYSZÍNE ÉS IDŐPONTJA:

- az iskola székhelye: Nagyvárad, Moscovei u. 1 szám, Bihar megye

- 2022.12.21-én: 8:00 órától gyakorlati vizsga

- 2022.12.21-én 13:30 órától interjú.

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok 2022. november 14-én, délután 16:00 óráig adhatóak le az iskola titkárságán. Bővebb információk a csatolmányokban, személyesen kérhetőek a titkárságon vagy a 0359410588-as telefonszámon.

anunt_GOV.docx

Calendar_spalatoreasa.docx

formular_inscriere.docx

Adeverinta.docx

Intris gólyabál

2022. november 27.
Az iskola hagyományai szerint a kilencedikes bentlakókat a 10. és 11. osztályos diákok barátságos, ám kreativitásukat, ki- és összetartásukat próbára tevő beavató rituálé során avatják teljes jogú adysokká. Izgalomban és nevetésben idén sem volt hiány.

Ady Endre születésére emlékeztünk

2022. november 22.
Az iskola hagyományaival összhangban idén ismét szavalóversennyel ünnepelték az intézmény névadóját a kilencedik osztályosok. A barátságos esemény során jutalmazzuk a legügyesebbeket, új tehetségeket fedezünk fel, és újra megbizonyosodunk arról, hogy Ady versei a 21. században is meg tudják szólítani a 14 éveseket.

Rendhagyó irodalomórák a nagyváradi római katolikus püspöki palotában

2022. november 19.

Magyarország Kolozsvári Főkonzulátusa és a Nagyváradi Római Katolikus Püspökség Vitéz János és Janus Pannonius halálának 550. évfordulója alkalmából rendhagyó irodalomórára várta és várja a Bihar megyei diákokat november 17-én és 18-án a római katolikus püspöki palotában.

A rendhagyó alkalmak három, egyenként fél órát tartó részekre vannak osztva. Mi a legelső irodalomórába pillantottunk bele, melyen az Ady Endre Középiskola IX. A, IX. B és X. A osztályai vettek részt, a diákokat Sarkadi Viktória, Kirkósa Enikő tanárok és Makai-Bölöni Judit könyvtáros kísérték el.

ANGAJĂM Îngrijitor

2022. november 11.

Liceul Teoretic  „Ady Endre” Oradea,  Județul Bihor organizează concurs pentru ocuparea pe perioadă determinată, până la revenirea titularului pe post, a funcției contractuale temporar vacante de îngrijitor, 1 post.

anunt_GOV.pdf

Takarítót alkalmazunk

2022. november 11.

A Nagyváradi Ady Endre Elméleti Líceum versenyvizsgát hirdet a következő, ideiglenesen betöltendő:

TAKARÍTÓI állásra

KÖVETELMÉNYEK:

- 10 osztály elvégzése

- hajlandóság két váltásban való munkára

- magyar nyelv ismerete előnyt jelent (írás, olvasás, kommunkáció)

- nem szükséges régiség

A VERSENYVIZSGA HELYSZÍNE ÉS IDŐPONTJA:

- az iskola székhelye: Nagyvárad, Moscovei u. 1 szám, Bihar megye

- 2022.11.28-án 10:00 órától gyakorlati vizsga

- 2022.11.28-án 14:00 órától interjú.

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok 2022. 11. 18-án 10:00 óráig adhatóak le az iskola titkárságán. Bővebb információk személyesen kérhetőek vagy a 0359410588 -as telefonszámon.

anunt_GOV.pdf

Tanári kirándulás Budapestre

2022. november 08.

Minden kirándulás célja kimozdulni a négy fal közül, utazni, együtt lenni más emberekkel. Utazás közben észrevétlenül lehet egyszerre tanulni valami újat, és kellemesen eltölteni az időt. Ha ez azzal is társul, hogy közben világraszóló magyar találmányokkal ismerkedünk meg, illetve a Budavári Palota egyik csodáját tekinthetjük meg, akkor minden adott egy nagyszerű naphoz, egy remek csapatépítő kiránduláshoz.

SZÜLŐI TALÁLKOZÓ 2022

2022. november 08.

Remekül sikerült az elmúlt szombaton az adys szülők részére szervezett  találkozó. A Bihari tó kellemes környezete lehetőséget biztosított, hogy a régi és új szülők kötetlenül tudjanak beszélgetni, ismerkedni egymással és a vezetőséggel.

Egy kis angolóra...... avagy művészetek az iskola falain túl

2022. november 07.

Ragyogó októberi  napsütésben látogattunk el a 7.B osztállyal az Art Nouveau Múzeumba, vagyis a Darvas-házba. Látogatásunk apropója a művészetek voltak.