Beiratkozás a IX. osztályba

2021. július 24.

Gratulálunk a sikeresen felvételiző, leendő kilencedikes diákjainknak!

Minden diákot és szülőt várunk beiratkozni július 25 - én, vasárnap 9 és 11 óra között, valamint július 26, 27 és 28 - án, azaz hétfőn, kedden vagy szerdán, 9 és 16 óra között. A beiratkozáshoz szükséges dokumentumok listája alább megtalálható.

Itt fogja mindenki ráírni a beiratkozási kérésre, hogy pontosan melyik osztályba szeretne bejutni (matematika informatika - intenzív angol vagy intenzív info, avagy természettudományok - intenzív angol vagy csak természettudományok osztályba).  A diákok választását figyelembe véve, a vizsgaátlagok alapján történik az osztályokba való besorolás.

Az angol képességfelmérés az idén elismertetéssel történt, ennek eredményéről szükség van egy igazolásra a beiratkozó dossziéba.

Kérjük, hozzák magukkal a diák kódját tartalmazó lapocskát is.

Procedura_inscriere_clasa_IX_2021_revizia_4

Beiratkozashoz_szukseges_dokumentumok_IX_osztalyba

cerere_de_inscriere_clasa_IX_filologie.docx

cerere_de_inscriere_clasa_IX_mate_info.docx

cerere_de_inscriere_clasa_IX_stiinte_naturii.docx

Jóváhagyta a kormány a nagyváradi Ady Endre Líceum restaurálását

2021. július 22.
A nagyváradi római katolikus püspökség és az RMDSZ közötti nagyon jó együttműködésnek köszönhetően, a magyar képviselet javaslatára döntött mai ülésén a kormány a nagyváradi Ady Endre Líceum teljes restaurálásáról – tájékoztatott Cseke Attila fejlesztési miniszter, aki hozzátette: a római-katolikus egyház tulajdonában lévő műemléképület felújítására közel 65 millió lejt biztosít a szaktárca.

Egyhetes sátortábor a Szegyesd (Sighistel) völgyben

2021. július 17.

A kilencedik osztály végén rendezett sikeres pádisi sátortáborral az emlékekben és egy év kihagyás után, a 11 D úgy döntött, hogy ezt meg kell ismételni. Huszonegyen bevállaltuk és a szülők segítségével megszerveztük az idei egy hetes szegyesdi sátortábort. Nem volt könnyű, de szép volt és emlékezetes.

Gólyák és DT-sek

2021. július 17.

Háromnapos gólyatáborban vehettek részt kilencedikes gólyánk közül jópáran.

Hétfőn együtt vonatoztunk Székelyhídra, ahol a kipakolás és a szabályzat átolvasása után kezdetét is vette az első program. Ezáltal sok ismerős archoz immáron nevet is társíthattunk, és kicsit jobban megismerhettük egymást.

IX. osztályba iratkozó diákok figyelmébe

2021. július 16.

Kedves nyolcadikos diákok!

Várunk benneteket sok szeretettel IX. osztályba!

Osztályaink a következő kódok alatt szerepelnek:

Filológia - intenzív angol - 207 - es kód

Matematika - informatika intenzív angol és intenzív informatika osztályaink ugyanazon kód alatt szerepelnek: 208 - as

Természettudományok - intenzív angol és a Természettudományok osztályok is ugyanazon kód alatt vannak: 209 -es.

Ha bármelyik matek - infó vagy természettudományok osztályba szeretnétek iratkozni, a közös kódot kell beírni.

Miután bejutottatok, július 26, 27 és 28 - án kell az iskolánkba eljönni beiratkozni. Itt fogjátok a beiratkozási lapra ráírni, hogy pontosan melyik osztályba szeretnétek bejutni. A diákok választását figyelembe véve, a vizsgaátlagok alapján történik az osztályokba való besorolás.

Sok sikert!

Procedura_inscriere_clasa_IX_2021_revizia_4

Beiratkozashoz_szukseges_dokumentumok_IX_osztalyba

cerere_de_inscriere_clasa_IX_filologie.docx

cerere_de_inscriere_clasa_IX_mate_info.docx

cerere_de_inscriere_clasa_IX_stiinte_naturii.docx

Érettségi oklevelek átvételi sorrendje

2021. július 12.

Kedves tizenkettedikesek!

Gratulálunk kiváló eredményeitekhez, ügyesek voltatok!

Az érettségi és egyéb okleveleket a megadott sürgősségi sorrendben lehet átvenni, személyesen, személyi igazolvánnyal, a csatolt dokumentum alapján, a következő órarend szerint:

Kedden, szerdán, csütörtökön: 9 - 16 óra között.

Pénteken 9 -13 óra között.

Kérünk mindenkit, hogy ezen a héten jöjjön, és vegye át az okleveleit. A jövő héttől kezdődően nem lesz diploma kiadás.

erettsegi_oklevelek_atveteli_sorrendje.xlsx

Előrehozott érettségi oklevelek átvétele

2021. július 07.

Azok, akik nem fellebeztek, és kérték az érettségi oklevelük korábbi kiállítását, jöhetnek átvenni a következő program szerint:

ma, 2021. július 7 - én, 13 és 15. 30 között

holnap, 2021. július 8 - án, 9 és 12 óra között

csak SZEMÉLYESEN, személyi igazolvánnyal, vagy közjegyző általi hivatalos meghatalmazással.

Csak az érettségi oklevél és az anyakönyvi kivonat kerül átadásra, az összes többi oklevelet a jövő héten lehet átvenni.