Pótvizsga a 2020 - 2021 -es tanévben

1.

Chimie

15. 07. 2021

Helyek elfoglalása az V. osztályba bejutottak számára

2021. július 05.

Az V. osztályba bejutott diákok elfoglalhatják helyeiket kedden és szerdán, 2021. július 6-án és 7-én 9 és 16 óra között az iskolában, egy beiratkozási és egy átiratkozási kérés kitöltésével, amit helyben kapnak meg.

Gratulálunk a bejutóknak!

rez_dupa_contestatii_V.pdf

rez_finale_clasa_V.pdf

Kérés benyújtása érettségi oklevél korábbi átvételére

2021. július 05.

Azok a diákok, akik sikeresen érettségiztek, és nem nyújtottak be fellebbezést, amennyiben a magyarországi egyetemi beiratkozásukhoz szükséges, kérhetik az iskola titkárságán az érettségi oklevél és az anyakönyvi kivonat idő előtti kiállítását.

Ennek ideje: kedd, július 6, reggel 9 és 11 óra között.

A leadandó kérés: Cerere_diploma_BAC.pdf

Az érettségi oklevelet valószínűleg péntekig  kapjátok kézhez.

Érettségi fellebbezés

ANUNȚ CONTESTAȚII

Eventualele contestații se poate depune în data de 5 iulie 2021între orele 12.00-18.00 .

1. On-Line prin trimiterea cererii de contestații la adresa contestatiiadyendre2021@gmail.com La e-mail trebuie atașată

a. scanat cererea completată și semnată de către candidat pe care se poate descărca de pe siteul liceului http://www.adyliceum.ro/

b. copie scanată după cartea de identitate/buletinul titularului sau împuternicirea notarială și copie după cartea de identitate/ buletinul împuternicitului.

c. propriul număr de telefon

2. Fizic  Depunând la Comisia centrului de examen nr. 458 la Liceul Teoretic „Ady Endre” Oradea

Fellebbezés előtti eredmények - felmérés angol nyelvből IV. osztályosoknak

2021. július 02.

Az írásbeli dolgozatokat megfellebbezni a titkárságra letett írásos kérés alapján 2021. július 5-én 9 és 16 óra között lehet.

Rezultate_inainte_de_contestatii.pdf

Információk: Angol képességfelmérés IV. osztályosoknak

2021. július 01.

Kedves negyedikes diákok!

Szeretettel várunk minden feliratkozott negyedikes diákot  pénteken, 2021. július 2-án, a 9 órakor kezdődő írásbeli felmérőre angol nyelvből.

Kérjük szépen fél 9 és háromnegyed 9 között megérkezni az iskola bejárata elé. Mindenki hozza magával az ellenőrzőjét és az írószereit.

Az írásbeli 9 órakor kezdődik, és 50 percet fog tartani. A vizsga idejére a diákok számára ivóvizet biztosítunk. 10 óra táján lehet majd a gyermekekért jönni.

Csatolva található a vizsga menetrendje.

Jó készülódést kívánunk!

CALENDARUL TESTARII COMPETENTELOR.docx

Érettségiző diákok terembeosztása - Kedd

2021. június 28.

rep_ec_Ady.pdf

rep_ec_Bors.pdf

rep_ec_Lorantffy.pdf

rep_ec_Szt_Laszlo.pdf

rep_ec_speciala.pdf

Aki fellebbezni szeretne, az megteheti személyesen vagy elküldheti a fellebbezést elektronikusan a contestatiiadyendre2021@gmail.com címre. (2021.07.05 12-18 óra között)

Amennyiben az elektronikus fellebezést választja, kötelező módon csatolni kell az elektronikus levélhez a fellebező diák személyi igazolványának fényképes másolatát, telefonszámát és a meghatalmazott személy személyi igazolványának fényképes másolatát is.

ANUNT CONTESTATII.pdf

model_cerere contestatii_2021.pdf

Érettségizők figyelmébe

2021. június 27.

Kérjük az érettségiző diákokat, hogy reggel 8 és negyed 9 között legyenek az iskola előtt. Fél kilenc után senki nem léphet be az iskolába, addigra a termekben kell lennie mindenkinek.

Kérünk mindenkit, hogy csak a legszükségesebbet hozza magával: személyi igazolvány (még este ellenőrizni!), írószerek, maszk, esetleg innivaló, édesség.

Nagyon fontos! Mindent a ruhatárban kell hagyni, a telefont is. Egy telefonnál többet senki ne hozzon magával, se okosórát, vagy bármilyen más kütyüt - kérem szépen otthon hagyni.

Ivóvizet minden diáknak biztosítunk.

A torlódás elkerülése érdekében kérjük pontosan érkezni, az iskola környékén sajnos parkolási lehetőség nincs.

Sok sikert mindenkinek!