Angajăm îngrijitor

2019. július 19.

Liceul Teoretic „Ady Endre” din Oradea, Județul Bihor organizează concurs în data de 29 august 2019, pentru ocuparea pe perioadă nedeterminată a funcției contractuale de execuţie, vacante de îngrijitor, 1 post.

Pentru a ocupa un post contractual vacant candidații trebuie să îndeplinească condițiile generale, conform art. 3 al Regulamentului-cadru aprobat prin Hotărârea Guvernului nr. 286 din 23 martie 2011, cu modificările și completările ulterioare.

anunt_GOV.docx

Calendar_ingrijitor.doc

Sátoraljaújhelyi táborozás a Rákóczi Szövetséggel

2019. július 18.

Adys diákokként részt vehettünk a  Rákóczi Szövetség sátoraljaújhelyi táborában. Érkezésünk napján  színes karszalagot és  rákóczis pólót kaptunk, majd, miután megkaptuk a szobáinkat is, megismerkedtünk a tájjal, és elindultunk  felfedezni a tábort.

Érettségi diplomák kiadása

2019. július 15.

Elkészültek az érettségi diplomák és a kompetenciákat igazoló oklevelek.

Átvenni kedden és szerdán lehet őket a titkárságon, délelőtt 10 óra után.

Várjuk az idén érettségizetteket!

Felvételi eredmények - IX. osztály, beiratkozás

2019. július 13.

A számítógépes elosztás alapján megvannak a felvételi eredmények. Megtekinthetőek a http://admitere.edu.ro/Pages/SpecPerLic.aspx?Jud=6&Lic=11272217 oldalon.

Osztályainkban minden hely betelt!

Gratulálunk a diákoknak és szeretettel várunk mindenkit hétfő reggeltől a helyeket elfoglalni, beiratkozni 9 és 16 óra között!

IX. osztályba való beiratkozáshoz szükséges dokumentumok

cerere_de_inscriere_clasa_IX_filologie

cerere_de_inscriere_clasa_IX_mate_info

cerere_de_inscriere_clasa_IX_stiinte_naturii

Procedura_inscriere_clasa_IX

PROGRAMUL SECRETARIATULUI CU PUBLICUL ÎN PERIOADA 08-12IULIE 2019

2019. július 07.

PROGRAMUL
SECRETARIATULUI CU PUBLICUL
ÎN PERIOADA 08-12IULIE 2019

LUNI – VINERI : 1200-1400

Mert olvasni jó!

2019. július 02.

Májur 29.-én délelőtt az Ady Endre Elméleti Líceum néhány önkéntes kilencedikes tanulója (Fazekas Noémi, Kacsó Éva, Sebestyén Szilvia és Vas Virág, IX.A) részt vett egy projektben, melyet a Gheorghe Şincai megyei könyvtár munkatársai immár nyolcadik éve, rendkívüli lelkesedéssel szerveznek, hiszen ennek célja az elemi iskolás gyermekek olvasásra buzdítása.